^ Back to Top
I
II
III
IIII
IIIII

Aprašymas

   Teisingos muzikos ansamblis „KUPIŪRA“ susikūrė 2008-ųjų metų vasarą. Pirmieji grupės pasirodymai ir gastrolės buvo įamžintos Olandijoje, Terneuzeno mieste vykusio tarptautinio muzikos festivalio metu.

   Nuo to laiko buvo paruošta ir išplėtota gyvos muzikos šventinė programa. Muzikantams plojo ne tik uždarų vakarų svečiai, bet ir įvairiausių festivalių bei koncertų klausytojai ir žiūrovai visoje Lietuvoje ir užsienyje.

   Ansamblio išskirtinis bruožas - visuose pasirodymuose naudojami tik „gyvi“ muzikos instrumentai. Gyva muzika VISUOMET buvo tikroji vertybė! Deja, šiandien yra nemažai „muzikantų“, kurie dainuoja pagal fonogramą, stovėdami prie išjungto sintezatoriaus... Visgi galima pasidžiaugti, kad Lietuvos muzikos kultūra po truputį auga, ir vis daugiau renginių užsakovų renkasi gyvai grojančias grupes. Žmonės, girdėdami gyvą muzikos atlikimą, patiria žymiai stipresnes emocijas nei klausant įrašo, kur uždainuojama „ant viršaus“ (mes tai vadiname „karaoke“). O ir muzikantai gyvai grodami nėra suvaržyti fonogramų - viskas vyksta laisvai ir dinamiškai, dažnai improvizuojant bei atsižvelgiant į publikos nuotaiką ir renginio eigą. Todėl koncertų klausytojai ir renginių svečiai, įvertinę gyvą „KUPIŪROS“ pasirodymą, vėl ir vėl kviečia kolektyvą į savo šventes!

   KUPIŪRA - tai muzikinis terminas ir popierinio pinigo nominalinė vertė. Abi prasmės puikiai dera su grupele šaunių vaikinų, kurie pasirengę TIK GYVAI muzikuoti ir linksminti Jus Jūsų šventėje: gimtadienyje, vestuvėse, krikštynose, oficialiame renginyje ar šiaip šauniame vakarėlyje.
   Mūsų auditorija yra išsidėsčiusi Lietuvoje, Europoje (nuo 2008 m.) ir JAV (2012 m.).

   KUPIŪRA - teisingos, GYVOS muzikos ansamblis!