Mes – Kupiūra

Teisingos muzikos ansamblis „KUPIŪRA“ susikūrė 2008-ųjų metų vasarą. Pirmieji grupės pasirodymai ir gastrolės buvo įamžintos Olandijoje, Terneuzeno mieste vykusio tarptautinio muzikos festivalio metu.

KUPIŪRA, – tai muzikinis terminas ir popierinio pinigo nominalinė vertė. Abi prasmės puikiai dera su grupele šaunių vaikinų, kurie pasirengę TIK GYVAI muzikuoti ir linksminti jus jūsų šventėje – gimtadienyje, vestuvėse, ar šiaip šauniame vakarėlyje.
Mūsų auditorija yra išsidėsčiusi visoje Lietuvoje, Europoje ir JAV.

Ansamblio išskirtinis bruožas – visuose pasirodymuose naudojami tik „gyvi“ muzikos instrumentai. Gyva muzika VISUOMET buvo tikroji vertybė! Deja, šiandien yra nemažai „muzikantų“, kurie dainuoja pagal fonogramą, stovėdami prie išjungto sintezatoriaus… Visgi galima pasidžiaugti, kad Lietuvos muzikos kultūra po truputį auga, ir vis daugiau renginių užsakovų renkasi gyvai grojančias grupes. Žmonės, girdėdami gyvą muzikos atlikimą, patiria žymiai stipresnes emocijas nei klausant įrašo, kur uždainuojama „ant viršaus“ (mes tai vadiname „karaoke“). O ir muzikantai gyvai grodami nėra suvaržyti fonogramų – viskas vyksta laisvai ir dinamiškai, dažnai improvizuojant bei atsižvelgiant į publikos nuotaiką ir renginio eigą. Todėl koncertų klausytojai ir renginių svečiai, įvertinę gyvą „KUPIŪROS“ pasirodymą, vėl ir vėl kviečia kolektyvą į savo šventes!

KAINOS:

Siūlomos paslaugos ir preliminarūs įkainiai, kurie gali keistis priklausomai nuo poreikių ir aplinkybių:

  • gyvos muzikos atlikimas – 200Eur / 1 val.,
  • šventės vedimas įskaičiuotas,
  • žaidimai bei atrakcijos įtraukiant publiką ir svečius įskaičiuotos.

  Atvykti galime į bet kurią Lietuvos ar pasaulio vietą. Prie šventinio renginio kainos pridedame transporto išlaidas, kurios priklauso nuo atstumo bei kitų sąlygų, ir yra derinamos individualiai. Susisiekite su mumis skiltyje „Kontaktai“, ir mes pateiksime Jums renginio pasiūlymą.

GRUPĖS SUDĖTIS:

Tadas – Mušamieji, perkusija, vokalas
Martynas – Bosinė gitara, klavišiniai, vokalas,
Eimantas – Akordeonas, vokalas, renginių, žaidimų vedimas;
Linas – Klavišiniai, smuikas, vokalas
Justas – Elektrinė gitara, akustinė gitara, vokalas